עבור לפורמליזציה 0 0.00

0-מוצרים
חיוב 0.00
Totalizado 0.00
אולטה שפתיים שמן רך לחות גלוס גלוס לאורך זמן נוזל שפתון לחות ללא דביק שקוף פיגמנט מאוד גלוס שפתון עמיד למים גלוס מחזיק ארגונית ילדים ו)

אולטה שפתיים שמן רך לחות גלוס גלוס לאורך זמן נוזל שפתון לחות ללא דביק שקוף פיגמנט מאוד גלוס שפתון עמיד למים גלוס מחזיק ארגונית ילדים ו)

ILS 3.00
 

בצורה נגישה
הנגישות

[רך טון] - , טהור, טבעי, יפה שפתיים צבע. מכיל מאוד לחות מרכיבים כדי לשמור על שפות התייבשות. עלים השפות שלך רך, חלק, אור ולא דביק. [שאינו מקל]- - - זה יש לחות מרגיש כמו ומרקם, כמו סרט להרכיב , זה יכול לשמש במשך זמן רב. מהיר ייבוש, לטווח ארוך צבע, את אותו צבע יכול להיות מושגת עם רקמות עיתונות על שפות. [לחות] - - - רך טון יש גימור והוא לחות בתוך. מעורבב עם 30% מרכיבים, הוא מפחית את תחושת ההתקלפות ועובד אותו לגימור כדי לחות את החלק הפנימי. [לאורך זמן צבע גלוס] - - - גלוס הוא נוזל רך גלוס שיכול להיות מיושם בקלילות עם רך ועשיר צבע ומרקם. מרקם משיי כמו שוקולד, מרקם רך. [מרכיבים טבעיים] - לעטוף אנכי קמטים על שפות ולשמור אותם התייבשות. לחות וצביעה. שמן שפתיים רך לחות גלוס גלוס לאורך זמן שפתון נוזלי לחות לא דביק שקוף פיגמנט מאוד גלוס שפתון עמיד למים 7 מ ל ליפ גלוס מחזיק ארגונית קידס רך לחות גלוס גלוס לאורך זמן שפתון נוזלי לחות לא דביק שקוף פיגמנט מאוד גלוס שפתון עמיד למים 7 מ ל חומר : שרירי בטן צבע : כתמונה מראה, (בשל ההבדל בין מסכים שונה, התמונה עשויה להיות הבדל קל בצבע. אנא ודא לא אכפת לך לפני שאתה מזמין, תודה לך!) משקל אריזה : 33 גרם גודל חבילה : 10 על 4 על 4 סנטימטר,(בבקשה לאפשר 1-3 ממ שגיאה בשל מדידה ידנית. אנא ודא לא אכפת לך לפני ההזמנה.).

המאפיינים העיקריים

בחירת הלקוח