עבור לפורמליזציה 0 0.00

0-מוצרים
חיוב 0.00
Totalizado 0.00
Geeen Coraje פתיונות דיג מצחיקים, פתיונות דיג בסים של מים עליונים, פיתיונות ספינר לציוד דיג בס, ציוד דיג פורל , פתיונות דיג בים ויהודי.

Geeen Coraje פתיונות דיג מצחיקים, פתיונות דיג בסים של מים עליונים, פיתיונות ספינר לציוד דיג בס, ציוד דיג פורל , פתיונות דיג בים ויהודי.

ILS 11.99
 

בצורה נגישה
הנגישות

【פתיונות בס מצחיקים】 : לא בטוח למה? לפיתיון לויה זה השפעה פיתוי מוזרה על הדגים הנקביים !!. 【מיני דיג נרחבים】 הפיתוי שלנו מתאים גם למי מלח וגם למים מתוקים. ניתן להשתמש בפיתוי דיג זה באופן נרחב לתפוס בס, מוט צהוב, וולי, פייק, מוסקי, מקריק, פורל, סנוק וכו '. זמנים ללא שבורים וקורוזיה. Struce מגוון רחב של יישום】 ניתן ליישם שחייה קשה על סביבה מגוונת ויעדים רחבים דגים טורפים, החל ממים מתוקים למים מלח, כמו אגם, נהר, מילוי, בריכה, דיג באוקיאנוס סלע, ​​דיג בחוף וכו '. לא רק לדיג, אלא גם לאיסוף!. 【פתיונות בס מצחיקים】 : לא בטוח למה? לפיתיון לויה זה השפעה פיתוי מוזרה על הדגים הנקביים !!. 【מיני דיג נרחבים】 הפיתוי שלנו מתאים גם למי מלח וגם למים מתוקים. ניתן להשתמש בפיתוי דיג זה באופן נרחב לתפוס בס, מוט צהוב, וולי, פייק, מוסקי, מקריק, פורל, סנוק וכו '. זמנים ללא שבורים וקורוזיה. Struce מגוון רחב של יישום】 ניתן ליישם שחייה קשה על סביבה מגוונת ויעדים רחבים דגים טורפים, החל ממים מתוקים למים מלח, כמו אגם, נהר, מילוי, בריכה, דיג באוקיאנוס סלע, ​​דיג בחוף וכו '. לא רק לדיג, אלא גם לאיסוף!.

המאפיינים העיקריים

בחירת הלקוח