עבור לפורמליזציה 0 0.00

0-מוצרים
חיוב 0.00
Totalizado 0.00
Shohei Ohtani 2018 Leaf Premier Rookie PR5 כרטיס טירון בלעדי לוס אנג'לס Angels! כרטיס טירון מנטה מהדורה מוגבלת מיוחד של בייב רות של יפן!

Shohei Ohtani 2018 Leaf Premier Rookie PR5 כרטיס טירון בלעדי לוס אנג'לס Angels! כרטיס טירון מנטה מהדורה מוגבלת מיוחד של בייב רות של יפן!

ILS 2.00
 

בצורה נגישה
הנגישות

Shohei Ohtani 2018 Leaf Premier Rookie #PR5 כרטיס טירון בלעדי לוס אנג'לס אנג'לס!. כרטיס טירון מנטה מהדורה מוגבלת מיוחד של בייב רות של יפן!. נשלח במטען העליון של Ultra Pro כדי להגן עליו!. Ohtani הוא סיכוי מדורג בייסבול מספר 1 שזורק 102 קמ"ש ומכה 500 רגל ריצות ביתיות!. הוא רק בן 23 וזכה לאחרונה גם ב- MVP וגם באליפות ביפן!. Shohei Ohtani 2018 Leaf Premier Rookie #PR5 כרטיס טירון בלעדי לוס אנג'לס אנג'לס!. כרטיס טירון מנטה מהדורה מוגבלת מיוחד של בייב רות של יפן!. נשלח במטען העליון של Ultra Pro כדי להגן עליו!. Ohtani הוא סיכוי מדורג בייסבול מספר 1 שזורק 102 קמ"ש ומכה 500 רגל ריצות ביתיות!. הוא רק בן 23 וזכה לאחרונה גם ב- MVP וגם באליפות ביפן!. וואו! במלאי! בדוק את כרטיס הטירון המיוחד המהדורה המדהימה הזו של בייב רות של יפן! אנו גאים מאוד להציע את העלה הזה של שוהי אותני 2018 טירון פרמייר #PR5 כרטיס טירון בלעדי לוס אנג'לס מלאכים במצב מנטה! כרטיס הטירון המדהים הזה נמצא במצב מנטה ומגיע במטען Ultra Pro Top כדי להגן עליו! כרטיס המהדורה המוגבלת הבלעדית המדהימה הזו הופק על ידי Leaf והוא אחד מכרטיס הטירון הראשון של Shohei Othani אי פעם ששוחרר בארצות הברית! הכרטיס הזה כולל את המגרש של Ohtani! Shohei Ohtani הוא הסיכוי המדורג מספר 1 בבייסבול וסופרסטאר MLB עתידי מדהים לחלוטין! הוא זורק 102 קמ"ש ופוגע בריצות ביתיות של 500 רגל! הוא רק בן 23 וזכה לאחרונה גם ב- MVP וגם באליפות ביפן! אם היה מחכה רק שנתיים הוא יכול היה לקבל כנראה חוזה של 200 מיליון דולר ב- MLB, אבל הוא היה כל כך להוט לשחק שהוא מקבל רק משכורת טירון לשחק ברגע זה! רבים מתייחסים אליו כבייב רות מיפן! הוא מנסה מכיוון ששחקן כוכבי העל הדו-כיווני הראשון בליגות הגדולות מאז רות הוציאה ופגעה בבית ריצות לפני 100 שנה! עיין במחירים המדהימים שלנו ובמבחר הגדול של קופסאות, סטים וסינגלים של מפעל אטומים של מפעל, NFL, NBA, NHL, כדורגל ועוד ועוד! יש לנו גם מבחר עצום של אספקת BCW ו- Ultra Pro! בנוסף, הקפד לבדוק את המשחק האותנטי המדהים והפופולרי שלנו, Ggum Game Carems Dimed Cards Carems! חפש קלפים של מייקל ג'ורדן, מיקי מנטל, לברון ג'יימס, קובי בראיינט, קאל ריפקן, מארק מקגווייר, דייב בקהאם, אלביס פרסלי ורבים אחרים! חיפוש- Beckett ggum bgs כדי למצוא את המשחק המדורג הזה נהדר למראה כרטיסי מזכרות!.

המאפיינים העיקריים

בחירת הלקוח