עבור לפורמליזציה 0 0.00

0-מוצרים
חיוב 0.00
Totalizado 0.00
וולפרונט 5 וולט 12 וולט פאנל סולארי, כוח נייד חיצוני לאחסון רכב טעינת סוללה חומר סיליקון חד גבישי, פאנלים סולאריים

וולפרונט 5 וולט 12 וולט פאנל סולארי, כוח נייד חיצוני לאחסון רכב טעינת סוללה חומר סיליקון חד גבישי, פאנלים סולאריים

ILS 25.65
 

בצורה נגישה
הנגישות

עיצוב ייחודי, באיכות גבוהה חיווט מהדק, למנוע קצר חשמלי, בטוח יותר ואמין יותר לשימוש. להביא לך חדש ושונה באמצעות תחושה. אפילו בימים מעוננים, את פנל סולארי יכול להיות מחויב בכל תנאי אור היום כדי לספק לך עם חירום כוח. הוא משמש לטעינת מצברים לרכב 12 וולט (תזוזה אינה עולה על 2.0 ליטר), וניתן להשתמש בו גם לטעינת חירום של מצברים אחרים של 12 וולט. אתה יכול להשתמש בו בביטחון. מובנה חסימת דיודה כדי למנוע הפוך פריקה, לשמור ולהאריך את חיי סוללה. איכותו מובטחת. מגוון רחב של יישומים, ניתן להשתמש בפאנל הסולארי במכוניות 12 וולט, סירות, אופנועים, אופנועי שלג, טרקטורים וכו'. בחירה מצוינת בשבילך. מפרט : סוג פריט : פנל סולארי חומר : סיליקון חד גבישי משקל : כ. גודל מוצר של 310 גרם/10.9 אונקיות : בערך. 18.6 על 21.6 ס מ/7.3 על 8.5 בהספק : 5 וולט מתח עבודה : זרם קצר חשמלי 12 וולט : 0.30 זרם עבודה : 0.28 סובלנות פלט : טווח טמפרטורות של 3% : -40 על 80 על רשימת חבילה : 1 על לוח טעינה סולארי 1 על מהדק חיווט 1 על מטען 1 על הוראת אנגלית הערה : 1. שים אותו על שולחן העבודה מול לוח המחוונים של המכונית. לשיטה זו אין יכולת חזקה לספוג אור שמש. 2. אם שני החלקים האלסטיים בגב המוצר מותקנים על מגן השמש של מכונית, היכולת לספוג אור שמש תהיה טובה מאוד. 3. עדיף לתקן את כוס היניקה על השמשה הקדמית, ואינם משפיעים על בטיחות השמש בקלות או בדרכים אחרות. 4. ללא פונקצית אחסון. 5. בבקשה לאפשר 0-2 סנטימטר שגיאה בשל מדידה ידנית. תודה על ההבנה שלך. 6. צגים אינם מכוילים אותו, צבע פריט מוצג בתמונות עשוי להיות מראה מעט שונה מהאובייקט האמיתי. בבקשה לקחת את אחד אמיתי כסטנדרט. 7. אנא הערה כי את סוג חדש וישנים סוג של מוצר זה יישלח באופן אקראי, ולוודא לא אכפת לך לפני ההזמנה.

המאפיינים העיקריים

Item Type:
Solar Panel
Material:
Monocrystalline Silicon
Weight:
Approx. 310g/10.9oz
Product Size:
Approx. 18.6 x 21.6cm/7.3 x 8.5in
Power:
5W
Working Voltage:
12V
Short Circuit Current (Isc):
0.30A
Working Current (Iop):
0.28A
Output Tolerance:
±3%
Temperature Range:
-40℃- 80℃
Package List:
1 x Solar Charging Panel:
1 x Wiring Clamp:
1 x Charger:
1 x English Instruction:
Note:
1. Put it on the workbench in front of the dashboard of the car. This method does not have a strong ability to absorb sunlight.:
2. If the two elastic parts on the back of the product are installed on the sun visor of a car, the ability to absorb sunlight will be very good.:
3. It is best to fix the suction cup on the windshield, and do not affect the safety of the sun easily or in other ways.:
4. Without storage function.:
5. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
6. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
7. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

בחירת הלקוח