עבור לפורמליזציה 0 0.00

0-מוצרים
חיוב 0.00
Totalizado 0.00
אספקת מסיבת הדינוזאור הטובה, הדינוזאור הטוב יום הולדת שמח, קישוטים למסיבות באנר דינוזאור טוב לקישוטים לחתונה חיצונית מקורה לחתונה חיצונית.

אספקת מסיבת הדינוזאור הטובה, הדינוזאור הטוב יום הולדת שמח, קישוטים למסיבות באנר דינוזאור טוב לקישוטים לחתונה חיצונית מקורה לחתונה חיצונית.

ILS 14.99
 

בצורה נגישה
הנגישות

גדול מספיק : 5*3ft. באנר הדינוזאורים הטוב מספיק גדול לקישוט המסיבה שלך ויוצג יפה בתמונות, ומגביר מייד את הגדרת המסיבה שלך. חומר איכותי : רקע צילום יום ההולדת של הדינוזאור הטוב שלנו עשוי מחומרי ויניל באיכות גבוהה, בצבע בהיר, מט לא רפלקטיבי, משקל קל וקל לנשיאה ולאחסן. קישוטים למסיבות מושלמים : הרקע שלנו למסיבות יום הולדת טוב לדינוזאור מתאים מאוד למסיבה עם נושא הדינוזאור, עיצוב מעולה וצבע בהיר, יתפוס את עיני האורחים שלך, ישאיר זיכרון שמח. שירות לאחר מכירה : שביעות הרצון שלך היא המטרה היחידה שלנו! אם יש לך שאלות לגבי תפאורות הדינוזאור שלנו, פשוט צור איתנו קשר, אנו ניתן לך תשובה מספקת. טיפים חמים : תלו את רקע הדינוזאור הטוב או עטפו אותו על צינור כדי להפחית את הקמטים; גיהוץ בגב בטמפרטורה הנמוכה ביותר, אנא אל תגהץ בחזית הרקע או תן לתפאורה לגעת במים, כי זה יהרוס את הרקע. גדול מספיק : 5*3ft. באנר הדינוזאורים הטוב מספיק גדול לקישוט המסיבה שלך ויוצג יפה בתמונות, ומגביר מייד את הגדרת המסיבה שלך. חומר איכותי : רקע צילום יום ההולדת של הדינוזאור הטוב שלנו עשוי מחומרי ויניל באיכות גבוהה, בצבע בהיר, מט לא רפלקטיבי, משקל קל וקל לנשיאה ולאחסן. קישוטים למסיבות מושלמים : הרקע שלנו למסיבות יום הולדת טוב לדינוזאור מתאים מאוד למסיבה עם נושא הדינוזאור, עיצוב מעולה וצבע בהיר, יתפוס את עיני האורחים שלך, ישאיר זיכרון שמח. שירות לאחר מכירה : שביעות הרצון שלך היא המטרה היחידה שלנו! אם יש לך שאלות לגבי תפאורות הדינוזאור שלנו, פשוט צור איתנו קשר, אנו ניתן לך תשובה מספקת. טיפים חמים : תלו את רקע הדינוזאור הטוב או עטפו אותו על צינור כדי להפחית את הקמטים; גיהוץ בגב בטמפרטורה הנמוכה ביותר, אנא אל תגהץ בחזית הרקע או תן לתפאורה לגעת במים, כי זה יהרוס את הרקע.

המאפיינים העיקריים

בחירת הלקוח